Proje Referansları

İstanbul’da yapımı tamamlanan BetaTea açılır kapanır çam sistem çelik yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul’da yapımı tamamlanan BetaTeaaçılır kapanır çam sistem çelik yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Kocaeli’deyapımı tamamlananTUBİTAK’a ait çelik arakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul İkitelli’de yapımı tamamlanan çelik TUBİTAK’a ait çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Ankara’da yapımı tamamlanan 26mx42mx3.3m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Ankara’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul Büyükçekmeçe’de yapımı tamamlanan çelik cafe,çelik arakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul Büyükçekmece’de yapımı tamamlanan çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Nevşehir’deyapımı tamamlanan çelikarakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Nevşehir’de yapımı tamamlanan çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Yunanistan’da yapımı tamamlanan 15mx40mx4m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Romanya’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul’da yapımı tamamlanan İTÜElginkanlisesiçelik okul yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul’da yapımı tamamlanan İTÜ Elginkan lisesi çelik okul yapısı yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Akyazı’da yapımı tamamlanan çelik öğretmenevi yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Akyazı’da yapımı tamamlanan çelik öğretmenevi yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Romanya’da yapımı tamamlanan 19mx22mx4m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Romanya’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Erzurum’da yapımı tamamlanan 27.5mx33mx4.5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Erzurum’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Çorlu’da yapımı tamamlanan 30mx30mx4m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Adana’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul’da yapımı tamamlanan çelikarakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul İkitelli’de yapımı tamamlanan çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Türkmenistan’da yapımı tamamlanan çelik depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Türkmenistan’da yapımı tamamlanan çelik depo yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul’da yapımı tamamlanan Üsküdar devlet hastanesine ait çelik asansör karkası yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul’da yapımı tamamlanan Üsküdar devlet hastanesine ait çelik asansör karkası yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul Ümraniye’de yapımı tamamlanan çelik catı yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul Ümraniye’de yapımı tamamlanan çelik çatı yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul’dayapımı tamamlananCihan Mimarlık’a ait çelik arakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul İkitelli’de yapımı tamamlanan Cihan Mimarlık’a ait çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Adana’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Adana’da yapımı tamamlanan 21mx21mx2,5m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul’da yapımı tamamlanan Beykent Üniversitesi Avolan yerleşkesi, çelik yükseltilmiş döşemeler, çelik tribün yapıları, çelik koruma üniteleri, çelik klima kaideleri, çelik trafo kapıları, çelik mekanik odaları, çelik bölme duvarları, çelik arakat

İstanbul Beykent’de yapımı tamamlananBeykent Üniversitesi Avolan yerleşkesi, çelik yükseltilmiş döşemeler,çelik yangın merdiveni, çelik tribün yapıları, çelik koruma üniteleri, çelik klima kaideleri, çelik trafo kapıları, çelik mekanik odaları, çelik bölme duvarlar, çelik arakat, çelik asma kat, çelik çatı, çelik çatı kaplaması, çelik güçlendirme, çelik elektrik odası kapıları, çelik platformlar, çelik sahne yapıları, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Kocaeli’deyapımı tamamlananNovakim İlaç San.A.Ş.’e ait çelik arakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Kocaeli’de yapımı tamamlanan Novakim İlaç San.A.Ş.’e ait çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul’da yapımı tamamlanan Erşah asansöre ait çelik asansör karkası yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul’da yapımı tamamlanan Erşah asansöre ait çelik asansör karkası yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Fas’da yapımı tamamlanan hafif çelik tenis sahası yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Fas’da yapımı tamamlanan hafif çelik tenis sahası yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hafif çelik, tali elemanlar hafif çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Avusturya’da yapımı tamamlanan hafif çelik depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Avusturya’da yapımı tamamlanan hafif çelik depo yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hafif çelik, tali elemanlar hafif çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Akyazı’da yapımı tamamlanan çelik tenis sahası yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Akyazı’da yapımı tamamlanan çelik tenis sahası yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik çatı yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik çatıyapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik merdiven yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik merdivenyapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik skylight yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik skylightyapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik giriş kanopisi yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Diyarbakır’da yapımı tamamlanan Dicle elektrik’e ait çelik giriş kanopisiyapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul Beykoz’de yapımı tamamlanan çelik pazaryeri yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul Güngören’de yapımı tamamlanan çelik pazaryeri yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Kocaeli’de yapımı tamamlanan 10mx20mx3m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Kocaeli’de yapımı tamamlanan 18mx30mx2,3m branda kaplı çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Mersin’de yapımı tamamlanan hafif çelik yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Mersin’de yapımı tamamlanan hafif çelik yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hafif çelik, tali elemanlar hafif çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


İstanbul Güngören’de yapımı tamamlanan çelik cafe,çelik arakat, çelik asmakat yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul Güngören’de yapımı tamamlanan çelik arakat, çelik asmakat yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Kocaeli’de yapımı tamamlananBeldeport’a ait çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

İstanbul Ümraniye’de yapımı tamamlanan Beldeport’a ait çelik konstrüksiyon depo yapısı, proje kapsamında ana taşıyıcı elemanlar hadde çelik, tali elemanlar hadde çelik olarak kurgulanmış olup, statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Düzce’de yapımı tamamlanan çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesap ve raporları tamamlandı.

Düzce’de yapımı tamamlanan çelik konstrüksiyon depo yapısı statik hesaplar, imalat ve montaj paftalarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.