Uygulama Referansları

Ramada otel açılır kapanır cam çatı sistemi imalat ve montajı tamamlandı.

İstanbul Şişli’de bulunan Ramada otel havuz üstü açılır kapanır cam çatı sitemi ile kapatılmıştır. Statik hesapların tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Nijerya Training Center binası imalat ve montaj işleri tamamlandı.

Nijerya’da 5 adet bulunan Training Center binası çelik imalat ve montaj işleri tamamlanmıştır. Proje kapsamında prefabrike prespaneller, hafif çelik karkaslı dolgu duvarlar, hafif çelik döşeme elemanları ve Çelik merdiven imalatları ve montajı yapılmıştır.


Lüleburgaz’da bulunan Mektebim okulları çelik yapısı imalat ve montaj işleri tamamlandı.

Lüleburgaz’da bulunan Mektebim okulları çelik işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında çelik çatı, çelik arakat, çelik asmakat, çelik yangın merdivenleri, çelik trafo binalarının yapım işlerinin tamamı ve statik projelerin tamamı kurumumuz tarafından hazırlanıp, uygulaması yapılmıştır.


İstanbul Esenyurt’da bulunan nikah salonu yapısının imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’da bulunan 33 metre tek açıklınikah salonu yapısının imalat ve montaj işleri tamamlandı. Proje kapsamında yer çelik makas çatı, çelik arakat, çelik asma kat sistemleri inşa edildi. Betonarme yapı üzerinde bir taraf sabit diğer taraf kayıcı mesnet tasarlanarak yapı kurgusu oluşturuldu. Sistemin statik hesaplarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Lüleburgaz’da bulunan Bacalı Çarşı Sanayi sitesi çelik imalat ve montaj işleri tamamlandı.

Lüleburgaz’da bulunan Bacalı Çarşı sanayi sitesi çelik işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında çelik çatı, çelik arakat, çelik asmakat, çelik yangın merdivenleri, çelik trafo binalarının yapım işlerinin tamamı ve statik projelerin tamamı kurumumuz tarafından hazırlanıp, uygulaması yapılmıştır.


Erol OLÇOK çok amaçlı konferans salonu binası inşaatı imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’da bulunan Erol OLÇOK çok amaçlı konferans salonu binası inşaatı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında kullanılan yükseltilmiş döşemeler, çelik tribün yapıları akustik panel taşıyıcı karkasları, çelik sofita, çelik kedi yolları, çelik koruma üniteleri, çelik klima kaideleri, çelik trafo kapıları, çelik mekanik odaları, çelik bölme duvarlar, çelik arakat, çelik asma kat, çelik çatı, çelik çatı kaplaması, çelik güçlendirme, çelik elektrik odası kapıları, çelik platformlar, çelik sahne yapıları, imalatlarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır .Projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Esenyurt kütüphane binası İnşaatı imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’da bulunan kütüphane binası inşaatı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında tonoz çatı sistemi, çelikarakat, çelik asmakat ve çelik yangın merdiveni kurgulanıp, kullanım kapasitesinin artırılması için binada çapraz kullanılmamış olup çatısı kenet yapı uygulaması ile kaplanmıştır. Kat döşemesi kompozit döşeme olarak hesap edilmiştir.Projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Zeynep FADILLIOĞLU ofis binası imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Sarıyer ’de bulunan Zeynep FADILLIOĞLU çelik konstrüksiyon çatı imalat ve montajı kurumumuz tarafından yapılmış olup statik hesapları ve çelik düğüm noktaları deneyimli mühendislerimiz tarafından yapılmıştır.


Fikri SÖNMEZ gençlik merkezi imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’da bulunan Fikri Sönmez gençlik merkezi çelik konstrüksiyonçatı imalat ve montajı kurumumuz tarafından yapılmış olup statik hesapları ve çelik düğüm noktaları deneyimli mühendislerimiz tarafından yapılmıştır.


Monochromecafe tadilat ve tamirat işleri tamamlandı.

İstanbul Şişli ’de bulunan bir Doğuş gurubu iştiraki olan Monochromecafe inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında çelik arakat, çelik asmakat, çelik tavan karkası, çelik duvar karkasları işleri ve statik projelerin tamamı kurumumuz tarafından hazırlanıp, uygulaması yapılmıştır.


Lacivert restoran tadilat ve tamirat işleri tamamlandı.

İstanbul Kavacık’ta bulunan bir Doğuş gurubu iştiraki olan Lacivert restoran inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.Proje kapsamında Sn.Zeynep FADILLIOĞLU ile çalışılmış olup statik projelerin tamamı kurumumuz tarafından hazırlanıp, uygulaması yapılmıştır.


Novakim ilaç sanayi çelik arakat, çelik asmakat işleri tamamlandı.

Kocaeli Gebze’de bulunan Novakim ilaç sanayi A.Ş.’ye çelik arakat, çelik asmakat ve çelik merdiven işleri tamamlandı. Proje kapsamında betonarme bina içerisine ilave konstrüksiyon kurularak yapı ile bağı koparılıp ilave taşıyıcı oluşturuldu üzeri 22 mm MDF ile kaplandı. Statik hesapların tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Kadıköy Gençlik Merkezi İnşaatı imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Kadıköy’de bulunan gençlik merkezi inşaatı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında kuyu temel ve betonarme yapılar inşa edilmiş olup, hafriyat işleri de kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Yusufoğulları inşaat tonoz çelik çatısı, çelik asmakat, çelik arakat yapılarının imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’da bulunan Yusufoğulları inşaat tonoz çelik çatısı çelik, asmakat çelik arakat ve çelik yangın merdiveni imalatlarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır . Projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Beykent üniversitesi Avalon yerleşkesi çelik işleri tamamlandı.

İstanbul Beykent’de bulunan Beykent üniversitesi Avalon yerleşkesi inşaatı çelik işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında kullanılan yükseltilmiş döşemeler, çelik tribün yapıları, çelik koruma üniteleri, çelik klima kaideleri, çelik trafo kapıları, çelik mekanik odaları, çelik bölme duvarlar, çelik arakat, çelik asma kat, çelik çatı, çelik çatı kaplaması, çelik güçlendirme, çelik elektrik odası kapıları, çelik platformlar, çelik sahne yapıları, imalatlarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır . Projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Rada inşaat yurt binaları çelik çatı işleri tamamlandı.

Tekirdağ ’da bulunan Rada inşaat çelik işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında çelik çatı, çelik arakat, çelik asmakat, çelik yangın merdivenleri, çelik trafo binalarının yapım işlerinin tamamı ve statik projelerin tamamı kurumumuz tarafından hazırlanıp, uygulaması yapılmıştır.


İstanbul’da bulunan Alsan çelik, çelik vinç yolu ve kren köprüsü imalat ve montaj işleri tamamlandı.

İstanbul’da bulunan Alsan çelik vinç yürüme yolları ve kren köprü imalatları yapım işlerinin tamamı ve statik projelerin tamamı kurumumuz tarafından hazırlanıp, uygulaması yapılmıştır.


Esenyurt çelik okul çatısı işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’ da bulunan okul çelik çatısı, çelik yangın merdiveni çelik çatı kaplaması imalat ve montaj işleri tamamlandı. Statik hesapların tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Esenyurt çelik okul çatısı işleri tamamlandı.

İstanbul Esenyurt’ da bulunan okul çelik çatısı, çelik yangın merdiveni çelik çatı kaplaması imalat ve montaj işleri tamamlandı. Statik hesapların tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.


Etiler ULUS 29 restoran inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından tamamlanmıştır...

İstanbul Etilerde bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait ULUS 29 restoran binası yapısı, inşaat  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Zeynep FADILLIOĞLU ile çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


Astoria AVM BAFETTO restoran çelik arakat, çelik asmakat yapısı imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan ASTORIA AVM içerisinde yer alan BAFETTO restoran çelik arakat asmakat yapısı kurumumuz tarafından yapılmış olup statik hesaplarının tamamı bünyemizde yapılmıştır.


Kanyon AVM KİVA restoran inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.

İstanbul Levent Kanyon AVM içerisinde bulunan KİVA restoran inşaat işlerinin tamamı kurumuz tarafından yapılmıştır.


Beylikdüzü Çelik Konstrüksiyon Okul İnşaatı İmalat ve Montaj İşlerini Tamamladık.

İstanbul Beylikdüzün’de yapımı tamamlanan çelik konstruksiyon okul yapısının tamamının imalat ve montajı kurumumuz tarafından yapılmış olup, statik hesaplarının tamamı firmamız tarafından yapılmıştır.


Etiler Nusret Kebapçı binası inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından tamamlanmıştır.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, inşaat  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


Etiler Nusret Kebapçı betonarme bina güçlendirme imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, çelik konstrüksiyon  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


Etiler Nusret Kebapçı çelik restoran yapısı imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, çelik konstrüksiyon  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


Etiler Nusret Kebapçı betonarme temel imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, betonarme temel yapısı işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


Etiler Nusret Kebapçı kazı ve hafriyat işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, kazı ve hafriyat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


Hürriyet Tütün Mamulleri A.S Çelik arakat, çelik asmakat yapısı imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Anadolu Yakası O.S.B.de  yer alan Hürriyet Tütün Mamulleri A.Ş ye ait depo binasına çelik arakat, çelik asmakat yapısını 7 gün gibi kısa bir sürede tamamlayarak teslim ettik.Proje kapsamında mevcut zemine herhangi bir kolon yerleştirmeden arakat uygulaması tamamlanmış ve üzeri 22 mm MDF ile kaplanmıştır.Projelerinin tamamı kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilmiştir.


Victoria s Secret Akasya Magzası Çelik Arakat, Çelik Asmakat Yapısının İmalat ve Montaj İşlerini Tamamladık...

İstanbul Acıbademde bulunan Akasya Victoria s Secret magzası çelik arakat, çelik asmakat yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık mevcut proje kapsamında bütün taşıyıcı elemanlar tepe kirişlerini bağlanılarak sistemde hiç kolon kullanılmadan çözüm geliştirilmiştir.


İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi Çelik Poliklinik Binası İmalat Montaj ve Çatı Çephe Kaplama İşlerini Tamamladık.

İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi çelik poliklınik binası imalat, montaj işleri ve çatı çephe kaplama işlerini tamamlamış bulunmaktayız.Projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.


İstanbul Romanlar Kültür Merkezi Çelik Konstruksiyon Çatı İmalat, Montaj ve Çati Cephe Kaplama İşlerini Tamamladık.

İstanbulda yapımı tamamlanan Romanlar kültür merkezi çelik konstruksiyon çatı imalat, montaj ve çatı cephe kaplama işlerini tamamladık.


VSY BİOTECHNOLOGY Depo Binası Çelik Konstruksyon İmalat Montaj İşleri ve Çatı Cephe Kaplamasının Yapılması İşlerini Tamamladık.

İstanbul Tuzla organize sanayi bölgesinde  bulunan VSY BIOTECHNOLOGY çelik konstruksiyon depo binası anahtar teslim imalat ve montaj işlerini tamamlamış bulumaktayız.Proje kapsamında çelik konstruksiyon yapının kurulması, Çatı çephe kaplamalarının yapılması,antistatik yer zemininin yapılması, mekanik işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.